10 причин, чому вашому бізнесу потрібен веб-сайт

1. Охоплення широкої аудиторії

Інтернет дає змогу до широкого охоплення аудиторії, тому люди у всьому світі можуть дізнатись про ваш бізнес. Залежно від його характеру, ви потенційно можете продавати продукцію / послуги мільйонам людей. Ви матимете доступ до набагато більшого ринку, ніж лише до потенційних клієнтів у вашому регіоні. Фактично, переважна більшість людей у ​​вашому місті будуть більш активними в Інтернеті, наприклад, через їх домашній комп’ютер чи смартфон, ніж будуть читати оголошення у місцевій газеті.

2. Дешевше, ніж друкована реклама

Як тільки ви розмістите інформацію про вашу компанію в Інтернеті й вона стане доступна потенційним клієнтам, вона залишатиметься там надовго, і ви можете оновити її, якщо це потрібно, наприклад, змінити асортимент продукту / ціни. і т. д. Порівняйте це з друкованими оголошеннями, де вони можуть лише відображатися в газеті чи журналі протягом дня, тижня або місяця, нерідко за чималі кошти, тим самим зменшуючи рентабельність інвестицій.

3. Доступний цілодобово

З веб-сайтом потенційні клієнти завжди можуть дізнатись про вас та продукти / послуги, що надаються вами. Вони не обмежені можливістю зв’язатися з вами лише у ваші конкретні щоденні години роботи. Якщо ви закриті на вихідних або у святкові дні, люди все одно можуть дізнатися про вас в режимі онлайн – замість того, щоб телефонувати і не отримувати відповіді, оскільки ви не працюєте. Незалежно від того, чи ви відкриті чи закриті для ведення бізнесу в той конкретний час, ви завжди можете надати змогу потенційним клієнтам звернутися на ваш веб-сайт, щоб отримати інформацію, яку вони шукають.

4. Зручність клієнта

Клієнти можуть дізнаватись про ваш товар / послугу тоді, коли це зручно для них. Завдяки веб-сайту, що надає інформацію про ваш продукт, клієнту не потрібно їхати до вас, щоб дізнатись про товар або подивитися на нього. Наприклад, ви можете надати детальну інформацію про свій продукт, включаючи фотографії, які люди можуть переглядати 24 години на добу, коли це їм зручно.

5. Створює довіру та авторитет

Багато людей використовують Інтернет перед покупкою, щоб дізнатись про те, що їм найкраще підходить, це допомагає у прийнятті рішень. Якщо ваш бізнес та його продукти / послуги не можна знайти в Інтернеті, то багато клієнтів підійдуть до вас не так серйозно, як до котрогось з ваших конкурентів, у яких є сайт. Наприклад, якщо ви виграли будь-які нагороди або є членом будь-якої промислової організації тощо, ви можете це згадати на своєму веб-сайті.

6. Рекламує вашу фізичну присутність

Навіть якщо ви фактично не продаєте що-небудь в Інтернеті через свій веб-сайт, факт, що він у вас є додасть людям впевненості, коли вони розглядатимуть співпрацю з вами. Наприклад, якщо ваш бізнес розрахований лише на локальних клієнтів, наприклад, ремонт телевізорів у Києві, то багато людей у ​​цьому місті будуть шукати онлайн телевізійні ремонтні майстерні в районі Києва, щоб дізнатися, які з них доступні. Набагато більше людей шукають в Інтернеті, ніж звертаються до інших джерел інформації. Як тільки вони знайдуть місцевий магазин для ремонту телевізорів онлайн, вони зможуть зателефонувати до будь-кого з ваших конкурентів, чи прийти до вас. Без веб-сайту вас не знайдуть і ви віддасте клієнта своїм конкурентам, які є в Інтернеті.

7. Маркетингова комунікація

Якщо ви запустили новий продукт або послугу, ви можете поінформувати потенційних та поточних клієнтів, повідомивши про це на своєму веб-сайті. Наприклад, якщо ви володієте магазином одягу і запустили свій літній модний ряд, то це можна рекламувати через ваш веб-сайт. Або у вас діє спеціальна акція чи знижка, які теж можна рекламувати. Наприклад, якщо ви відкриваєте ресторан, ви можете вказати, наприклад, “безкоштовну пляшку вина на замовлення понад 300 гривень” або “2 за 1 пропозицію” тощо.

8. Економічне ефективне дослідження ринку.

Розуміння того, що ваші клієнти хочуть та потребуватимуть, принесе користь вашому бізнесу. Зʼясування того, що їм подобається та не подобається у ваших продуктах / послугах, є безцінним. Замість того, щоб запитувати відгук прямо, чи дзвонити та робити це по телефону, ви можете скористатися онлайн-опитуваннями та анкетами зворотного зв’язку на своєму веб-сайті. Ви також можете включити опитування в Інтернеті, щоб отримати більше розуміння ваших клієнтів та потенційних клієнтів. Отримання такого відгуку онлайн через ваш веб-сайт буде набагато дешевше і швидше, ніж самостійно попросити кожного з них.
Крім того, ви можете проаналізувати статистику пошуку з вашого веб-сайту, щоб зрозуміти, що люди шукають на вашому веб-сайті. Які найпопулярніші речі люди шукають? Наприклад, якщо ви продаєте взуття, і бачите, що тисячі людей шукають на вашому веб-сайті “рожеві туфлі” (але ви їх не продаєте), то зможете дізнатись, що існує попит на окремі продукти та прийняти міри для задоволення цього попиту.

9. Ефективність.

У порівнянні з іншими способами рекламування та продажу вашого бізнесу, таких як оголошення в газеті, радіореклама, пряма пошта тощо, створення веб-сайту є відносно дешевим. Замість того, щоб постійно витрачати кошти на неефективну рекламу, ви заплатите один раз і постійно отримуватимете результат. Ви можете досягти значного прибутку, а це лише мінімальна інвестиція.

10. Захистіть свій бренд.

Бізнес-сайт не лише створить більше замовлень для вас, це також допоможе захистити ваш бренд онлайн. Якщо у вас немає веб-сайту для вашого бізнесу, завжди існує небезпека того, що “кіберсквотерти” можуть зареєструвати назву вашого бренду в Інтернеті. Ще гірше, кожен, хто має на вас зуб, або недобросовісний конкурент, може запустити від вашого імені веб-сайт, щоб пошкодити вашу ділову репутацію. Тому забезпечення присутності в Інтернеті допоможе захистити ваше добре ім’я та бренд.